Про нас

Понад 5 років компанія EcoGreen забезпечує сонячним електростанціям житлові та комерційні об’єкти в різних регіонах.

Ми надаємо своїм приватним та комерційним клієнтам послуги по підбору, доставці, монтажу СЕС «під ключ» та енергогенеруючого обладнання, що зменшує витрати на оплату електроенергії і надає можливість отримувати додатковий заробіток. Пропонуємо гарантію на всі системи та комплектуючі від виробників із позитивною професійною репутацією.
Професійно зібрана сонячна станція для будинка – надійне сучасне обладнання перевірених брендів.

Мінімальна вага панелей і точний розрахунок їх кількості, підключення Зеленого Тарифу, широка географія надання послуг – далеко не увесь список переваг співробітництва з досвідченими спеціалістами.

Наша робота базується на:


Експертності

Кажен проєкт створюється з детальним урахуванням усіх аспектів та побажань клієнта із застосуванням сучасних та перевірених систем.

Доступності

Окупність проєкта складає від 3 до 5 років. Експерти підбирають, встановлюють станції та підключають Зелений Тариф «під ключ» з гарантіями від держави та можливостями додаткового заробітку.

Якості

Безпечність, повноцінність сонячних електростанцій, вчений інженерний підхід на всіх етапах реалізації проєкту та подальше сервісне обслуговування.

Років на ринку

кВт сонячного поля в Україні

%

станцій у Київській обл. встановлено нами

FAQ

Q: Що таке Зелений Тариф?

A: Це державна програма стимулювання «зеленої» енергетики. Держава, згідно взятих на себе обов’язків перед Європою, зацікавлена у розвитку «зеленої» енергетики України. Згідно даній програмі будь-який власник сонячної станції може продавать надлишки згенерованої електроенергії по 16.3 євроценти за кВт. Даний тариф передбачено до 2030 року, після якого ціна продажу буде переглянута. Дана програма дозволяє швидше окупити вкладені гроші та заробити на цьому.

A: У експертів, котрі постійно займаються підключенням – майже місяць. Якщо ви займаєтеся самостійно і не знайомі з процедурою – це може зайняти 1-3 місяці.

Q: Яка ціна на Зелений Тариф в Україні у 2022 році?

A: 16,3 євроценти/кВт

Q: Як оформити Зелений Тариф?

A: Зібрати пакет документів (паспорт, ІНН, договір з РЕМ і тд.), взяти у компанії-продавця сертифікати на обладнання та написати заяву на ЗТ у РЕМ.

Також потрібно купити лічильниу під Зелений Тариф і віддати на параметризацію до РЕМ. Дочекатися установки лічильника та договору на Зелений Тариф від РЕМу.

Q: Яка Ціна сонячної станції?

A: Немає єдиної вартості на сонячні станції. Ціна залежить від типу – автономна, гібридна чи мережева станція. Від якості та потужності обладнання. Також, чим більше станція, тим дешевше ціна за кВт. Краще за все, проконсультуватися з спеціалістами, щоб підібрати станцію під ваші потреби та отримати перелік варіацій і цін вже на підходящі Вам станції.

Задишилися запитання? Ми приймаємо ваші запити 24/7

Зв’яжіться з нами прямо зараз

9 + 4 =