Наші послуги

3 причини обрати Ecogreen


Експертність

Кажен проєкт створюється з детальним урахуванням усіх аспектів та побажань клієнта із застосуванням сучасних та перевірених систем.

Доступність

Окупність проєкта складає від 3 до 5 років. Експерти підбирають, встановлюють станції та підключають Зелений Тариф «під ключ» з гарантіями від держави та можливостями додаткового заробітку.

Якість

Безпечність, повноцінність сонячних електростанцій, вчений інженерний підхід на всіх етапах реалізації проєкту та подальше сервісне обслуговування.

Сонячна енергетика – ключ до безпечного та фінансово-стабільному майбутньому.

Ми надаємо:


Сонячні електростанції

Ми пропонуємо своїм клієнтам сонячні станції для будинку, які дозволяють зменьшити вартість рахунків за електроенергію та отримати дохід.

Підключення до зеленого тарифу

Займаємося повним оформленням документів для підключення електростанції до Зеленого Тарифу в Україні.

Монтаж сонячних станцій

Установка сонячних станцій на даху або на землі – одна з основних областей нашої спеціалізації.

ДБЖ

Наша компанія пропонує установку Джерела Безперебійного Живлення для забезпечення будинку електроенергією, при її відключенні від зовнішньої мережі.

Комерційні станції

Сонячні станції в Україні, призначені для комерційного використання, дозволяють отримувати додатковий прибуток.

Сервисне обслуговування та ремонт

Наша компанія займається технічним обслуговуванням та ремонтом, якщо у вас виникнуть проблеми з сонячною електростанцією.

Безкоштовна консультація по сонячній енергетиці

Ми з радістю пояснимо вам як працює сонячна енергія і як вона допоможе зекономити на вжитку енергії у вошому будинку або ж офісі!

Я хочу обговорити

6 + 10 =

Наші проєкти

13 кВт, м. Суми

Зменшити вжиток електроенергії із центральної електромережі у холодний період року та реалізувати продаж надлишків електроенергії по Зеленому Тарифу.

18.5 кВт, Шостка, Сумська область

Зменшити вжиток електроенегрії з центральної мережі у холодний період року та реалізувати продаж надлишків електроенергії за Зеленим Тарифом в мережу у приватному будинку в смт. Шостка.

30 кВт, Яготин, Київська область

Разробка та будівництво сонячної електростанції для компенсації власного вжитку та продажу надлишків електроенергії у загальну мережу за Зеленим Тарифом.

5 кВт, Віта-Поштова, Київська область

Разробка та будівництво сонячної електростанції для заміни власного вжитку та продажу надлишків електроенергії у загальну мережу за Зеленим Тарифом.

Почніть заробляти на енергії Сонця!

Дізнавайтеся останні новини та спеціальні можливості сонячної енергетики для вашого заробітку